
Домкрат пневматичний MAR-POL 3.5 т 150-400 мм домкрат пневматичний для шиномонтажу
2 695 ₴
2 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-63673
Домкрат пневматичний MAR-POL 3.5 т
- Вантажопідйомність 3,5 тонни;
- Максимальна висота підйому 400мм;
- Регульована ручка;
- 2 клапана - впускний і випускний;
- Домкрат оснащений двома колесами;

Характеристики :
- Виробник: MAR-POL, 3.5 т. вылет 40 см.
- Тип: Підкатні
- Тип: Пневматичний
- Висота підйому: 150-400 мм.
- Максимальне навантаження: 3,5 т
- Тиск : 6-12бар
- Вес: 13 кг


Домкрат пневматичний MAR-POL 3.5 тонн :
Домкрат пневматичний максимальною вантажопідйомністю 3,5 т і висотою підйому до 40 див. Домкрат пневматичний широко використовуються у всіх видах майстерень, служб і скрізь, де необхідно піднімати автомобілі. Завдяки невеликим розмірам і подачі стисненого повітря в ліфт, він надзвичайно швидкий і зручний, а його обробка і зберігання надзвичайно прості.
Особливості :
- В інструменті використовуються 2 клапана - впускний і випускний. Таке рішення забезпечує найвищий комфорт роботи і можливість відключення джерела повітря після накачування без ризику неконтрольованого опускання підйомника.
- Домкрат оснащений двома колесами, що робить його зручним для перенесення і позиціонування під транспортним засобом. Підйомна подушка виготовлена з посиленою гуми, завдяки чому забезпечується невелика вага пристрою.
- Регульована ручка значно полегшує маневрування підйомника, особливо в невеликих приміщеннях, а також його зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 395 ₴









