Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо змінне для плиткоріза з віссю INTERTOOL HT-0348 призначене для заміни різального елемента в плиткорізах. Виготовлене з антикорозійної сталі. Підходить для плиткорізів серії HT-0342 — HT-0347
Особливості
Виготовлене з антикорозійної сталі,
Вісь у комплекті,
Для плиткорізів серії HT-0342 — HT-0347.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.016 |
| Діаметр внутрішнього отвору | 6 мм |
| Объем | 0.000142 куб.м |
| Товщина колеса | 2 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Диаметр колеса | 16 мм |
| Совместимость | HT-0342 - HT-0347 |
| Тип | колесо для плиткоріза |
- Цена: 51 ₴


