
Газонокосилка электрическая Grunhelm EM-6123A несамоходная [1800Вт / висота 30-65мм, 5
7 306,59 ₴
6 649 ₴
- Готово к отправке
- Код: BP-63745
Газонокосилка электрическая Grunhelm EM-6123A
Grunhelm EM-6123A - практична газонокосарка швидко впоратися з покосом трави на земельній ділянці. З її допомогою дуже легко підтримувати чистоту зеленої території біля свого будинку. Ця модель функціонує завжди від мережі, на основі електромотора потужністю в 1800 Вт. Він може забезпечувати їй прекрасну продуктивність і стабільну роботу. Відмінно порадує і її невеликий рівень шуму, а також безпеку для екології, завдяки відсутності токсичних вихлопів газів.
Завдяки гострому сталевому лезу і добре продуманій конструкції, вона може забезпечувати ширину захвату в 38 см і дозволяє налаштовувати висоту зрізу в двох варіантах 30-65 мм. Не менш комфортний жорсткий травосборник, об'ємом в 50 л, а також складаються ручки, що гарантують компактне зберігання пристрою або при потребі перенесення. З цим агрегатом ви зможете експериментувати над висотою трави в різних положеннях, і ваш газон буде завжди радувати вас і оточуючих своїм чудовим станом.


Характеристики:
- Мощность: 1800 Вт
- Напряжение питания: 220 В
- Страна происхождения: Китай
- Тип питания: Сеть
- Ширина захвата: 380 мм
- Вес: 12.6 кг
- Высота скашивания: 30/65 мм
- Гарантия: 1 года
- Дополнительно: Складная рукоятка.Высококачественный ударостойкий пластиковый корпус.
- Емкость травосборника: 45 л:
- Кол-во уровней высоты скашивания: 5
Комплектация:
- газонокосилка Grunhelm EM-6123A ;
- нож в сборе;
- травосборник;
- руководство по эксплуатации;
- картонная упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Материал деки | Пластик |
| Мульчирование | Нет |
| Объем травосборника | 50 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода колес | Нет |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
- Цена: 6 649 ₴


