![Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S [7 к.с. / захоплення 40см / висота мм: 0-15мм/ Аератор, Скарифікатор, Збір], фото 1](https://images.prom.ua/4425065184_aerator-skarifikator-grunhelm-ts-40s.jpg)
Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S [7 к.с. / захоплення 40см / висота мм: 0-15мм/ Аератор, Скарифікатор, Збір]
32 732 ₴
24 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-92571
Аератор-скарифікатор бензиновий Grunhelm TS-40S
Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S використовується для професійного догляду за ділянкою. Якщо хочете, щоб Ваш газон був об'єктом завести всіх сусідів, купити газонокосарку мало, потрібне допоміжне обладнання, що дає змогу обслуговувати газон і ґрунт. Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S ідеальне рішення для домашнього використання, особливо для великої ділянки. Це продуктивний, функціональний інструмент, який дозволить якісно виконувати поставлені завдання. Зверніть увагу, модель працює на базі бензинового двигуна, що робить її мобільною, автономною.

Характеристики:
- Двигун 212 см³
- Потужність: 6.5 к.с.
- Ширина обробки: 400 мм
- Висота зрізу: 0-15 мм
- Кількість ножів: 18 ножів або 24 пружини
- Режими роботи: Аератор, Скарифікатор, Збір
- Об'єм травозбірника: 45 л
- Габарити: 665 х 640 х 570 мм
- Вага: 42 кг

Комплектація:
- - Аератор-скарифікатор;
- - вал із ножами;
- - вал із пружинами;
- - травозбірник;
- - колеса;
- - картонна коробка;
- - інструкція з експлуатації;
- - гарантійний талон
Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S - це універсальне обладнання, здатне виконувати широкий спектр завдань. Насамперед його використовують для аерації ґрунту, це дасть змогу поліпшити приплив кисню до кореневої системи газону. Можна використовувати як скарифікатор для видалення сміття з трави, сухого коріння тощо.
Модель примітна своєю компактністю, мобільністю. У разі необхідності швидко перенести Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S Ви зможете скористатися ручкою на корпусі. З її допомогою не важко буде занурити агрегат на транспорт, загалом така ручка сильно спростить використання інструменту.
Ви зможете встановити оптимальну висоту обробки в режимі аерації та скарифікації. Така особливість забезпечує додаткову гнучкість, якість використання Grunhelm TS-40S. Аератор-скарифікатор ідеально підійде для роботи на будь-якому типі поверхні, ландшафту, для будь-якого типу газону.
Ручка, що виступає як кермо, додатково оброблена м'яким матеріалом. Така особливість робить роботу з аератором-скарифікатором Grunhelm TS-40S максимально комфортною. Сама ручка функціональна, вона обладнана системою захисту, в разі втрати контролю над інструментом, захист відключить роботу мотора.
Сучасний двигун відповідає європейським стандартам якості, економічності. Він виділяє набагато менше токсичного вихлопу, що забезпечує комфортне використання інструменту. Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S має високу продуктивність, потужність чотиритактного двигуна становить 7 к.с.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Ширина обробки | 40 мм |
| Глибина обробки | 15 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Основні | |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Мульчування | True |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | True |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип | Газонокосарка |
- Ціна: 24 549 ₴


![Аератор-скарифікатор Grunhelm TS-40S [7 к.с. / захоплення 40см / висота мм: 0-15мм/ Аератор, Скарифікатор, Збір], фото 2](https://images.prom.ua/4425065573_w75_h75_aerator-skarifikator-grunhelm-ts-40s.jpg)