-10%


Гумовий килимок для віброплити C60 Kraft&Dele KD1182 гума для віброплити
1 018 ₴
919 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD1182
Відправка з 16 квітня 2026+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гума для віброплити універсальна C60 Kraft&Dele KD1182
- Виготовлена з високоякісного пластику.
- Підходить для віброплити 560x370 мм

Характеристики:
- Тип: гума для котка C60
- Розмір: 560x370x5
- Вага: 1 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Глибина ущільнення | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.0 |
| Ширина | 370.0 |
| Вага | 1.0 |
| Довжина | 560.0 |
- Ціна: 919 ₴




