-8%


Набір головок ударних 1/2" 10-30мм Kraft & Dele KD10521 набір ударних головок
1 353 ₴
1 249 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD10521
Відправка з 16 квітня 2026+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок KD10521
-
Дуже міцна якість виготовлення
-
Необхідний у кожному професійному сервісі та домашній майстерні

Характеристики:
-
Кількість одиниць: 13
-
Квадрат: 1/2"
-
Размеры: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Кількість в наборі | 13 |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Квадрат | 1/2" |
- Ціна: 1 249 ₴










