
Генератор бензиновий 4-тактний 3000 Вт, 15 л Kraft&Dele KD138 бензиновий генератор
13 546 ₴
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: KD-KD138
Генератор бензиновий Kraft&Dele KD138 2,8 кВт
На відміну від традиційних генераторів, що працюють на постійній швидкості/кількості обертів на хвилину, портативний генератор KRAFT&DELE обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle, що регулює швидкість двигуна відповідно до навантаженням. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює на меншій швидкості.
Отже, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін експлуатації двигуна та збільшуючи інтервали між заправленнями паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор буде автоматично збільшувати швидкість і оберти відповідно до потреби в енергії.
Функція перемикання швидкості генератора пропонує безліч переваг:
- Збільшує термін експлуатації пристрою завдяки зниженню зносу двигуна,
- Ефективно витрачає паливо та економний в експлуатації,
- Екологічно чисто
Якісні електрогенератори з ручним пуском і стартером KRAFT&DELE ідеально підходять для аварійного електропостачання:
- Вдома, офісу, автомобіля,
- В автодомах, вантажівках, тракторах, легкових автомобілях, у кемпінгах. на катері, яхтах,
- У промисловому обладнанні.

- Напруга 12 В/220-230 В 50-60 Гц
- Двигун 4-тактний із повітряним охолодженням
- Кількість розеток 2 x 230 В/1 x 12 В
- Потужність двигуна 7 к.с.
- Максимальна потужність генератора 3,0 кВт
- Номінальна потужність генератора 2,8 кВт
- Швидкість обертання 3000-3600 об/хв
- Місткість паливного бака 15 л (приблизно 12 годин роботи)
- Паливо бензин 95 або 98 без вмісту свинцю
- Вольтметр Так
- Покажчик рівня палива Так
- Старт Ручний
- Матеріали Неіржавка сталь, алюміній, пластик
- Регулятор напруги Так
- Рівень шуму 66 дБ
- Вага 38 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Режим роботи | Аварійний |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Датчик рівня оливи | True |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Обсяг паливного бака | 15 мл |
- Ціна: 12 499 ₴









