
Генератор бензиновий 4-тактний 2,8 кВт, 15 л Kraft&Dele KD117 бензиновий генератор
15 613,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD117
Генератор Бензиновий однофазний 12/230/380V Kraft&Dele KD117 2,8 кВт 15л
Генератор Kraft&Dele KD117 KW6500B призначений для забезпечення стабільного та надійного електроживлення у різних ситуаціях.
Такий трифазний бензиновий генератор, як KRAFT&Dele KW-6500B (KD117), є відмінним практичним рішенням для використання його в якості резервного автономного джерела електроживлення, адже він має якісну збірку і надійні комплектуючі, завдяки чому здатний працювати з високою продуктивністю, споживаючи при цьому мінімум ресурсів.

- Напруга: 230V - 380V/50Hz трифазний
- Двигун: 4-тактний із повітряним охолодженням
- Розетки: 1x 380V, 3x 230V / 1x 12V
- Потужність двигуна: 2,8 kW / 6,5 к.с.
- Стабілізатор напруги
- Запуск: ручний
- Вольтметр: Так
- Індикатор рівня палива: Так
- Місткість паливного бака: 15 л (приблизно 11-12 годин роботи на баку)
- Живлення: бензин
- Вага нетто: 39 кг
- Вага брутто: 41 кг
Генератор ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, дач, кемпінгів і скрізь, де нам потрібне потужне і стабільне джерело електроенергії. Двигун агрегату має хромований поршень , тому він характеризується тихою і плавною роботою і при цьому дуже економічний.
Гумові стабілізатори та опори двигуна агрегату забезпечують гасіння вібрації та мінімізацію шуму.
Пристрій оснащений додатковим вольтметром і регулятором напруги, а також виходом 12В для зарядки акумулятора.

- Генератор забезпечує вас максимальною потужністю 6.5 кВт, що дає змогу живити безліч пристроїв і обладнання одночасно.
- Надійність і довговічність: Цей генератор створений для довгострокового використання й надійної роботи в різних умовах.
- Економний ресурс паливного бака: зі збільшеною місткістю паливного бака, генератор може працювати тривалий час без потреби частого заправлення.
- Захисні механізми: гененератор обладнаний системами захисту від перевантаження й автоматичним вимкненням за низького рівня оливи, що забезпечує безпечну та надійну роботу.
- Просте керування: Інтуїтивний інтерфейс полегшує запуск і контроль роботи генератора.
На відміну від традиційних генераторів, які працюють із фіксованою швидкістю/об/хв, портативний генератор KRAFT&DELE оснащений мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle , який регулює швидкість двигуна відповідно до навантаження.
Якщо генератор не живить кілька пристроїв, він працює на меншій швидкості. Таким чином, генератор зменшує витрату палива, подовжуючи термін служби двигуна та збільшуючи інтервали між заправками паливного баку. Коли навантаження зростає, генератор автоматично збільшує швидкість і оберти, адаптуючись до потреби в енергії.

• вдома, в офісі, транспортному засобі,
• в кемперах, вантажівках, тракторах, автомобілях,
• в кемпінгах
• в промисловому обладнанні.
Комплектація:
Генератор KD117
Ключі x2
Викрутка
Вилка 3x 230V, 1x 400V
Оригінальна упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга | 230 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Повна потужність | 2.8 кВА |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Пікова потужність | 2500 Вт |
| Номінальна сила струму | 13.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня оливи | True |
| Акумулятор у комплекті | True |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Споживання палива | 1.25 л/год |
| Марка двигуна | KRAFT&DELE CX200 |
| Обсяг паливного бака | 15 мл |
| Об'єм двигуна | 168 куб. см |
- Ціна: 15 613,25 ₴









