Генератор дизельний 455 куб.см 6кВт-6.5кВт Forte FGD8000E 0.34 л/кВт-год
Forte FGD8000E - однофазний електрогенератор нового покоління, призначений для основного або резервного джерела живлення на випадок припинення подачі електроенергії від основного джерела. Використання такої техніки актуальне в заміських будинках, сільському господарстві, офісах, медичних та освітніх установах. Дизельний двигун LT188FD Генератор працює на базі чотиритактного дизельного двигуна LT188FD об'ємом 455 см3. Якого більш ніж достатньо для демонстрації заявленої виробником потужності в 6.5 кВт, номінальна - 6 кВт. Запуск мотора може відбуватися за допомогою ручного та електричного стартера. У другому випадку «старт» відбувається без будь-яких навантажень навіть у найлютіший мороз, головне - контролювати заряд вбудованого акумулятора. Великий паливний бак Паливний бак системи виготовлено з високоміцного сталевого сплаву, завдяки чому він дуже надійний і довговічний. Великий об'єм 15 л, здатний забезпечити безперервну роботу протягом 15 год. Вихід постійного струму 12В / 8.3А Спеціальний вихід постійного струму з напругою 12V / 8.3A, призначений для забезпечення енергією автомобільних систем та іншої техніки, що вимагає живлення 12В.
Особливості:
-
Захист від перевантаження двигуна
-
Ручний та електростартер
-
Наявність аварійного індикатора
-
Дві розетки 220 В
-
Вихід постійного струму 12В / 8.3А
-
Вольтметр
-
Ступінь захисту IP 23

-
Тип: Генератори
-
Виробник: Forte
-
Тип вихідного струму (напруги): Змінний струм
-
Тип живлення: Дизель
-
Тип перетворення: Пряме перетворення
-
Тип старту: Ручний/Електро
-
Тактність двигуна: Чотиритактний
-
Об'єм двигуна: 455 куб.см
-
Максимальна потужність: 6.5 кВт
-
Номінальна потужність: 6 кВт
-
Витрата палива: 0.34 л/кВт-год
-
Охолодження: Повітряне
-
Масляний бак: 1.65 л
-
Паливний бак: 15 л
-
Кількість фаз: 1
-
Вихідна напруга: 220В
-
Частота: 50 Гц
-
Ступінь захисту: IP 23
-
Тривалість роботи: 15 год
-
Гарантія: 1 рік
-
Вага: 100кг
-
Габарити: 760х500х650 мм
-
Країна походження: Китай
Перш ніж почати заряд акумулятора, необхідно відключити всі під'єднані побутові прилади. Використовуючи кабелі, які йдуть у комплекті, під'єднайте зарядний пристрій або споживач, які потребують живлення, суворо дотримуючись полярності клем проводів. Панель керування Не лишається поза увагою і панель керування, яка об'єднує в собі: дві однофазні розетки, вольтметр, кнопку аварійного вимкнення, попереджувальний індикатор рівня оливи, сигнальну лампу увімкнення та заземлення. Розетки обладнані спеціальними захисними пластиковими кришками, які запобігають потраплянню сміття і вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 455 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 88 299 ₴


