-20%


Міні-гравер електричний з комплектом насадок GEKO 301 330Вт електрогравер міні гравер електричний мультиінструмент з набором
1 495 ₴
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-GEKO_5827
+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина граверна MAX-MXMS301 - компактний багатофункціональний інструмент призначений для виконання великої низки різних робіт. Гравер оснащений витривалим 330 Вт електромоторчиком з можливістю регулювання обертів у діапазоні від 10000 до 33000 об/хв. GEKO 301 йде в кейсі і комплектується великою кількістю різних пристосувань 218 одиниць.


Технічні характеристики:
-
Напруга - 230 В
-
Частота - 50 Гц
-
Потужність - 330 Вт
-
Кейс - є
-
Довжина кабелю - 3 метри
-
Число обертів - 10000-33000 об/хв
-
Діаметр патрона - Ø1,0-3,2 мм
-
Вага - 1.1 кг.
-
Гарантія: 12 місяців
-
Виробництво: Польща

Комплектація:
- гравер
- набір приладдя
- пластиковий кейс
- інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір цанги | 3.2 |
- Ціна: 1 195 ₴







