SDG 9000s — серія електрогенераторів, призначених для широкого спектра застосувань як аварійне джерело живлення. Пристрої серії SDG 9000s Стандартно обладнані електронною стабілізацією напруги AVR.
Електрогенератори серії SDG 9000s застосовуються для живлення приймачів з електродвигунами, тобто електроінструментами, а також як аварійне джерело живлення електроприймачів у квартирах, будинках і на підприємствах.

- Функції захисту агрегату низький тиск оливи, помилкові оберти двигуна, неправильний старт-стоп, неправильне заряджання/заряджання акумулятора, неправильна частота.
- Вимірювання параметрів — напруга/частота струму, напруга заряду акумулятора, лічильник часу роботи
- Рама — генераторна установка, встановлена на платформі, обладнаній транспортними колесами, гасилами коливань двигуна та генератора.
- Паливний бак - виготовлений з антикорозійної сталі (цинково-цинкова)
- Вбудована схема випрямляча 12 [В] з функцією заряджання зовнішніх акумуляторів
- Віброізолятори (гасники) коливань генераторного встановлення
- Комплект із 4 транспортних коліс
- Комплект ключів для оперативного обслуговування пристрою
Характеристики:
✔ Тип - дизельний/чотирьохтактний
✔ Місткість - 419 [см3]
✔ Потужність - 9,6 [кВт] / 13,0 [л.с.]
✔ Кількість/розташування циліндрів - 1/я
✔ Оберти — 3000-3600 [об/мин]
✔ Регулятор швидкості — механічний
✔ Паливо - дизель [EN 590]
✔ Місткість олійного піддона - 1,5 [л]
✔ Паливна система - безпосередній уприск
✔ Охолодження - примусове повітряне
✔ Електроустановлення - 12 [В]
✔ Заряджання акумулятора — випрямляча система 12 [В]
✔ Захист двигуна — датчик тиску оливи/датчик рівня оливи.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraftwele |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 320 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.6 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 419 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.6 л |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.6 л/год |
| Компресія | 12 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Вага | 155 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електричний |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 58 817,65 ₴







