-8%


Свердлильний верстат HEIDMANN 1500 Вт свердлильний верстат для точного свердління
3 595 ₴
3 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-H00406
+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат HEIDMANN 1500 Вт
- Потужний двигун.
- П'ять швидкостей.
- Електронний регулятор швидкості.
- Ремінна передача.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм

Комплектація:
- Захисне скло на патроні.
- Регулювальний столик.
- Інструкція.
Верстат свердлильний настільний пристосований для роботи від побутової мережі 220-230 В. П'ять швидкостей дають змогу працювати інструменту в діапазоні від 580 до 2650 обертів за хвилину. Це безсумнівно є великим плюсом для такої компактної моделі з потужністю 1500 Вт. Зручна рукоятка опускання свердла. Захисний пластиковий купол навколо патрона забезпечить безпеку від стружки, що летить під час роботи. Простота, великий вибір режимів роботи і способів кріплення заготовки дадуть Вам змогу визначитися з вибором цього інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heidmann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 3 295 ₴






