
Генератор бензиновий Stahl GS8500 3 кВт генератор бензиновий побутовий бензиновий генератор
9 360,76 ₴
7 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-GS8500
Високоякісний електрогенератор Stahl GS8500 — — це пристрій, який чудово працює в разі перебоїв із подаванням електроенергії, на ділянці, для живленняana та в багатьох подібних випадках, коли нам потрібна електроенергія.
Потужності пристрою цілком досить для задоволення «домашніх» потреб.

-
Електрогенератор являє собою компактний пристрій для вироблення змінного струму 230 В і 12 В, , а також 400 В завдяки додатковому виходу.
-
Топкові агрегати — це пристрої, що характеризуються солідною якістю виготовлення та високою надійністю.
-
Генератор забезпечує надійність і безпечний доступ до електрики. Модель розроблена відповідно до новітньої технологією IGBT (Електронний дросельний перетворювач).
-
Генератор використовується скрізь, де потрібна сильна електрика, наприклад, у ремеслах, будівництві на присадибних і садових ділянках для роботи з електроінструментом, насосами, освітленням.
Характеристики:
✔ Напруга: 380 В / 50 Гц, три фази
✔ Двигун: чотиритактний із повітряним охолодженням
✔ Кількість розеток: 1x 380В, 3x 230 В/1x 12В
✔ Потужність двигуна: 4,8 кВт/6,5 к.с.
✔ НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА 50 Гц
✔ КОЕФІЦЕНТ ПОТУЖНОСТІ 2.0
✔ Пікова потужність 3000 Вт
✔ НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ 2500 Вт
✔ Регулятор напруги: ТАК
✔ Запуск: ручний
✔ Вольтметр: ТАК
✔ Датчик рівня палива: ТАК
✔ Джерело живлення: 95 неетильований бензин
✔ Матеріали: неіржавка сталь, алюміній, пластик
✔ Встановлено на амортизувальних подушках: ТАК
✔ Вага: 41 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stahl |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 320 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.9 л/год |
| Компресія | 12 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 41 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 7 395 ₴







