Лінійка System Professional ULTRA з ефективними генераторами та надійними екологічними двигунами KRUZER, відповідними критеріями стандарту EURO5.
Генератори, які ми використовуємо, відрізняються посиленою конструкцією , порівнюючи з аналогами конкурентів. У поєднанні зі стабілізацією напруги AVR вони забезпечують безпечне та стабільне джерело струму.
Ця лінійка обладнана високоякісними двигунами внутрішнього згоряння з верхнім розташуванням клапанів, сумісними та змодельованими за технологією одного з провідних японських виробників . З турботою про зміну клімату двигуни KRUZER відповідають останнім .стандартам він не був. немає джерела живлення.

-
Новий, потужніший, ефективніший
-
Новий дизайн
-
Генератор обладнаний вольтметром і виходом 12 В для заряджання акумулятора.
-
Легкий старт
-
Завдяки технології Professional ULTRA Line рівень шуму неабияк знижується — тихіше, порівнюючи з двигунами того ж класу приблизно на 10-15%
-
Надійний і простий у використанні.
-
Ергономічний і економічний.
-
Тиха робота.
Характеристики:
✔ Максимальна потужність: 4,5 кВт
✔ Номінальна потужність: 4,3 кВт
✔ Потужність двигуна: 13 л.с./9,6 кВт
✔ Напруга: 230 В
✔ Частота: 50 Гц
✔ Номінальний струм: 20,8 А.
✔ Обертання: 3000 об/хв
✔ Лічильник годинника: так
✔ Запобіжник на панелі керування: так
✔ Система керування частотою: так
✔ Датчик оливи: так
✔ Система керування: Самоконтроль і стабілізація напруги AVR
✔ Кількість фаз: однофазний
✔ Кількість полів генератора: 1
✔ Коефіцієнт потужності: 1,0 cosΦ
✔ Запуск: ручний
✔ Місткість оливного бака: 1,1 л
✔ Тип оливи: SAE 15W-40 или SAE 10W-40
✔ Смазка: розбризкування
✔ Тип охолодження: повітряне
✔ Вихід постійного струму: 12 В / 8,3 А
✔ Час безперервної роботи: 8 годин
✔ Місткість паливного бака: 25 л
✔ Мін. витрачання палива: 1,3 л/год
✔ Тип топлива: Pb95
✔ Тип двигуна: одноциліндровий, 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів
✔ Об'єм двигуна: 389 куб.см
✔ Максимум. струм заряджання акумулятора: 8,3 А
✔ Тип генератора: синхронний
✔ Модель генератора: KRUZER - TH
✔ Модель двигуна: TH188F-1
✔ Клас ізоляції: IP 24
✔ Розміри: 710 х 580 х 560 мм
✔ Гучність: 74 дБ



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRUZER |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 320 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4.3 кВт |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 12 895 ₴









