Лінійка System Professional ULTRA з ефективними генераторами та надійними екологічними двигунами KRUZER, відповідними критеріями стандарту EURO5.
Усі генератори, які використовуються в наших генераторах, мають 100 % мідні обмотки и кабели . Генератори, які ми використовуємо, відрізняються посиленою конструкцією , порівнюючи з аналогами конкурентів. У поєднанні зі стабілізацією напруги AVR вони забезпечують безпечне та стабільне джерело струму.
Ця лінійка обладнана високоякісними двигунами внутрішнього згоряння з верхнім розташуванням клапанів, сумісними та змодельованими за технологією одного з провідних японських виробників . З турботою про зміну клімату двигуни KRUZER відповідають останнім .стандартам він не був. немає джерела живлення.

-
Одноциліндрові двигуни з повітряним охолодженням
-
Генератор KRUZER, 100% мідна обмотка та проведення!!
-
Акумулятор для моделей з електростартером
-
Дисплей керування робочими параметрами РК-дисплея
-
Професійна система ULTRA Line
-
Автоматичне регулювання вихідної напруги АРН
-
Автоматичне регулювання частоти
-
Оптичний індикатор рівня палива в баку
-
Великий паливний бак на 25 літрів.
-
Вбудований датчик перевантаження
-
Вбудований датчик рівня оливи
Характеристики:
✔ максимальна потужність 6,5 кВт
✔ Номінальна потужність 6 кВт
✔ Потужність двигуна 15 л.с./11 кВт
✔ Напруга 230 В
✔ частота 50 Гц
✔ Номінальний струм 25 А.
✔ 3000 обертів за хвилину
✔ Лічильник годинника ТАК
✔ Запобіжник на панелі керування ТАК
✔ Система частотного регулювання ТАК
✔ Датчик оливи ТАК
✔ Система керування саморегулювання і стабілізація напруги AVR
✔ Кількість фаз Однофазний
✔ Кількість полів генератора 1
✔ Коефіцієнт потужності 1,0 cos ⁇
✔ Ручний запуск
✔ Місткість оливного бака 1,1 л
✔ Тип масла SAE 15W-40 или SAE 10W-40
✔ Мастило розбризкуванням
✔ Тип повітряного охолодження
✔ Вихід постійного струму 12 В/8,3 А
✔ Час безперервної роботи 8 годин
✔ Місткість паливного бака 25 л
✔ Мінімальна витрата палива 1,5 л/год
✔ Тип палива 95
✔ Тип двигуна одноциліндровий, 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів
✔ Об'єм двигуна 420 куб.см
✔ Максимум. струм заряджання акумулятора 8,3 А
✔ Тип синхронного генератора
✔ KRUZER — Модель генератора TH
✔ Модель двигуна TH190F-1
✔ Клас ізоляції IP 24
✔ Вага 85 кг
✔ Розміри 710 х 580 х 560 мм
✔ Гучність 76 дБ



| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 85 кг |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Основні | |
| Виробник | KRUZER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 320 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
- Ціна: 26 575,95 ₴











