Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор електричний YOURLIFE 1100 Вт
6 сталевих зубців під кутом для максимальної довговічності та продуктивності. Напруга (В): 220. Ручка складається для зручного зберігання та легкого транспортування 2-позиційне регулювання коліс. Не потребує технічного обслуговування.
Переваги:
- Легкий у використанні
- Висока потужність
- Доступна ціна
Технічні дані:
- Основні характеристики:
- Глибина культивації: 200 мм
- Потужність: 1100 Вт
- Оберти двигуна: 380 об/хв
- Ширина культивації: 310 мм

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 31 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 380 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
- Ціна: 3 895 ₴


