Електрогенератор 4тактний 1800 Вт Rotakt
ROGE2000IS оснащений інверторною технологією останнього покоління. Основна технічна відмінність звичайних генераторів полягає в тому, який вид електроенергії виробляється. Звичайні генератори виробляють однофазну електроенергію, а інверторний генератор виробляє електроенергію в 3 фази (від високочастотного змінного струму до постійного, а потім до стабільного змінного струму).

-
Тип двигуна - 4тактний
-
Ємність циліндрична - 79,7 см³
-
Кількість розеток - 1
-
Охолоджувальна система з повітрям
-
Напруга, що подається - 230 В
-
Рівень шуму - 90 дБ
-
Коефіцієнт потужності - 1
-
Ємність бака - 4 л
-
Максимальна потужність - 1,8 кВт
-
Номінальна потужність - 1,6 кВт
-
Автономність - 4 години
-
Висота - 52 см
-
Довжина - 30 см
-
Ширина - 8 см
-
Вага - 22 кг

-
Ефективно витрачає паливо і є економним в експлуатації;
-
Він екологічно чистий;
-
Збільшує термін служби пристрою завдяки зниженню зносу двигуна;
-
Він виробляє електроенергію з чистою, гладкою синусоїдою;
-
Захищає від можливих дефектів і пошкоджень
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 1.8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 79.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 12 995 ₴


