-12%


Бензиновий садовий кущоріз AL-KO ALK16 650мм 3500 Вт безиновий різак для кущів
5 095 ₴
4 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-ALK16
+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий садовий кущоріз 650мм AL-KO
Використовується для обслуговування парканів і кущів навіть у місцях, де поблизу немає розеток. Із загартованою спеціальною сталлю, ножем завдовжки 650 мм і баком об'ємом 600 мл підрізати живопліт не проблема. Щоб мінімізувати ризик отримання травми, пристрій оснащений гвинторізом, протиковзкою ручкою і трьома положеннями для оптимального захоплення у всіх робочих положеннях.

Характеристики:
- Об'єм двигуна: 25,4 куб
- двигун: одноциліндровий, двотактний
- Охолодження: повітря
- Потужність: 3,5 кВт / 4,7 к.с.
- Паливо: суміш масло/неетилований бензин 1:25
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Спосіб запуску: стартер
- Ємність паливного бака: 600 мл
- Довжина леза: 650 мм
- Шум: 108 дБ
- Розмір упаковки: 250х1100х250 мм
- Ваги: 7 кг

-
Захист від ударів і вбудований амортизатор
-
Ніж із загартованого матеріалу, виготовлений зі спеціальної сталі
-
Гумовий хомут
-
Великий резервуар, зручний у використанні
-
Система зменшення вібрації для полегшення роботи
-
Оптимально збалансована вага

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 |
| Потужність двигуна, л. с. | 4.7 |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 495 ₴





