-38%


Побутовий насос фекальний 3100Вт Kraft&Dele KD760 фекальний насос
5 199 ₴
3 199 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD760
Відправка з 11 травня 2026+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажно-фекальний 3100W Kraft&Dele KD760
Заглибний водяний насос KRAFT&DELE з максимальною потужністю 31,00 Вт. Пристрій має велику потужність.
- висока ефективність
- герметичність — повністю заглибний
- масивна конструкція
- вихід для шланга 2"
- перевірена конструкція

Характеристики:
- Модель: КД760
- Тип пристрою: Помпа
- Вихідний порт: 2"
- Джерело живлення: 230 В/50 Гц
- Потужність: 3100 Вт
- Ефективність: 25000 л/год

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 GHz |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.5 л/хв |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Якість води | Брудна |
| Габаритні та при'єднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
- Ціна: 3 199 ₴






