
Генератор бензиновий 4-тактний 4,8 кВт, 15 л Kraft&Dele KD118 бензиновий генератор
11 340,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD118
Генератор бензиновий Kraft&Dele KD118 2200 Вт
Переносна однофазна генераторна установка KD118 польського бренда Kraft&Dela призначена для вироблення змінного струму напругою 220 В-230 В. Блок ідеально підходить для будівельних майданчиків, а також у будинках, котеджах, кемпінгах — скрізь, де потрібен — потужне та стабільне джерело живлення. Двигун агрегата має хромований поршень, вирізняється дуже тихою та плавною роботою, і водночас дуже економний, гумові стабілізатори та подушки двигуна агрегата забезпечують гасіння вібрацій і мінімізацію шуму. Генератор обладнаний вольтметром, виходом 12 В для заряджання акумулятора та регулятором напруги.
Генератор обладнаний технологією Intelligent Throttle Technology (керування зміною швидкості) Вбудований мікропроцесор регулює оберти двигуна залежно від навантаження, ця технологія продовжує термін експлуатації агрегату та знижує кількість обертів двигуна споживаного палива.
Зверніть увагу, потужність генераторних установок на аукціонах часто перевищують, зверніть увагу на вагу генератора. Реальна максимальна потужність нашого генератора 2500 Вт.Продавці ще додають до своїх агрегатів, що вони мають AVR- (стабілізатор напруги) що не відповідає дійсності, агрегати на аукціонах мають стабілізатор напруги, у нас теж.

- Напруга 230 В/50 Гц
- Двигун чотиритактний із повітряним охолодженням
- Кількість розеток 3x230 В/1x12 В
- Потужність двигуна 4,8 кВт/6,5 к.с.
- Мідний генератор немає
- Максимальна потужність генератора 2500 Вт
- Безперервна потужність генератора 2200 Вт
- Потужність бензин 95 або 98
- Запуск ручний
- Вольтметр да
- Датчик рівня палива є
- Встановлено на амортизувальних подушках так
- Місткість бака 15 л
- Витрата палива приблизно 1,10 л/год (залежно від навантаження)
- Місткість оливного бака 1,1 л
- Вага 39 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга | 230 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Режим роботи | Безперервний |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Обсяг паливного бака | 15 мл |
- Ціна: 11 340,24 ₴









