Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Онлайн-магазин «Аlora» працює у звичайному режимі. Доставка замовлень здійснюється всією Україною Новою поштою, і Укр поштою.
Залишайтеся вдома та бережіть себе!
Або замовити товар можна за телефоном:
099 154 01 52
Наш менеджер обов'язково відповість на всі питання, допоможе вам оформити замовлення.
Переваги болгарки LEX AG282 :
Особливості:
- Фіксатор шпинделя
- Металевий захисний кожух
- Додаткова ручка
- М'яка накладка на ручці.
Характеристики:
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Частота обертів, | 8000 об./хв |
| Максимальний діаметр кола | 180 мм |
| Розмір шпинделя | M14 |
Комплект постачання LEX AG282 :
- Захисний кожух
- Ключ для заміни диска
- Щітки 2 шт.
- Ручка
Доставка:
- Здійснюється Новою Піською по всій Україні.
- Самовозом ви можете забрати товар біля Львова
ОТПРАВКА НАЛОЖЕНЫМ ПЛАТЕЖЕМ У ДЕНІ ЗАПКАВАННЯ!
К товару доданий заповнений гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 868,90 ₴



