Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці!
Онлайн-магазин «Аlora» працює у звичайному режимі. Доставка замовлень здійснюється всією Україною Новою поштою, і Укр поштою.
Залишайтеся вдома та бережіть себе!
Або замовити товар можна за телефоном:
099 154 01 52
Наш менеджер обов'язково відповість на всі питання, допоможе вам оформити замовлення.
- Сумісність із 180 мм шліфдисками для шліфувальних і відрізних робіт.
- Зручний дизайн для комфортного використання та кращого керування.
- Кнопка блокування шпинделя дає змогу швидко та легко змінювати відрізні диски.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр диска — 180 мм
- Споживана потужність — 2000 Вт
- Напруга — 230 В
- Швидкість холостого ходу — 8000.0000 об./хв
- Різь шпинделя — M14
- Діаметр дискової дротяної щітки — 75 мм
- Діаметр чашоподібної дротяної щітки — 75 мм
- Сила струму за напруги 230 В — 5.88 A
- Регулятор обертів
- Вага 3.6 кг
Комплектація:
- Кутошліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації — 2 шт.
- Ключ фланцевий
- Ключ ріжковий
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
Доставка:
- Здійснюється Новою Піською по всій Україні.
- Самовозом ви можете забрати товар біля Львова
ОТПРАВКА НАЛОЖЕНЫМ ПЛАТЕЖЕМ У ДЕНІ ЗАПКАВАННЯ!
К товару доданий заповнений гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 384,90 ₴



