
Бензинова косарка ARIZONA BC41 2.6 кВт косарка на бензині для косіння трави бензинова коса з двотактним двигуном
2 395 ₴
1 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-530235
Бензотример Мотокоса ARIZONA BC411 Бензотример Мотокоса ARIZONA BC411
- Потужний двигун
- Трилопатевий ніж
- Ударостійкий кожух
- U-подібна рукоятка
- Наплічний ремінь

Характеристики :
- Потужність: 2,6 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
Комплектація:
- Двигун у зборі
- Штанга з редуктором;
- Частина рукоятки з керуванням;
- Частина рукоятки без керування;
- Котушка з тримерною волосінню;
- 3-х лопатевий ріжучий ніж;
- Захисний кожух із кріпленням;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка картонна

Відмінний вибір якісної, надійної мотокоси, професійного рівня. Модель буде корисна для підтримання в чистоті, як невеликих присадибних ділянок, так і для великих обсягів роботи: заготівля сіна, боротьба з бур'янами, косіння великих територій. Встановивши спеціальний ніж-фрезу, можна легко справлятися навіть із чагарниками. Бензокоса має велику потужність мотора, високі обороти холостого ходу, малу вагу і збалансовану конструкцію. Усі ці фактори забезпечують легкість в управлінні та високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується системою плавного пуску, зручним ременем через плече з можливістю регулювання, ергономічним широким руків'ям велосипедного типу, низьким рівнем вібрацій і шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 995 ₴










