Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 3 |
| Ємність акумулятора | 1.3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 18 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево 25 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга | 12 В |
| Обсяг | 0.005816 куб. м |
| Патрон | 0.8-10 |
| Регулятор моменту | 18+1 |
- Ціна: 2 438 ₴










