-11%


Штабелер гідравлічний MS1016 2000 кг 1.6 м штабелер складський ручний штабелер з гідропідйомом
34 995 ₴
30 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR-MS1016
+380 (99) 154-01-52
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер ручний, гідравлічний MS1016, 2000 кг, висота підйому 1.6 м
Штабелер ручний щогловий 2т 1.6 м - це складський пристрій для транспортування та зберігання піддонів. Це візок з ручним приводом, який дозволяє піднімати піддони на висоту до 1.6 метри. Максимальна вантажопідйомність візка 2 тонни. Такий палетний візок дуже корисний на складах і у виробничих цехах, де потрібно переміщувати великі обсяги матеріалів і продуктів на звалище. Завдяки щоглі товари можуть зберігатися на більш високих рівнях, що дозволяє краще використовувати складський простір.
- Багатофункціональність і широка область застосування;
- Надійність і довговічність;
- Хороша маневреність і малий радіус розвороту;
- Можливість застосовувати в приміщеннях з обмежених просторах і морозильних камерах;
- Безпека;
- Доступна ціна.

Характеристики:
- Тип Штабелер
- Висота опущених вил 90 мм
- Висота підйому 1600 мм
- Довжина вил 1150 мм
- Задні колеса 180х50 мм
- Макс. вантажопідйомність 2000 кг
- Передні колеса 74х70 мм

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Власна вага | 240 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 90 мм |
- Ціна: 30 995 ₴





