Електрична коса ONDRAGON 350 Вт, зручний тример для трави
Електричний тример від ONDRAGON - незамінний інструмент для точної обробки газону. Він ідеально працює з традиційними газонокосарками, дозволяючи скошувати траву в місцях, важкодоступних для стандартних машин.
КОМФОРТНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ
Завдяки ергономічній дворучній ручці керувати пристроєм надзвичайно зручно та забезпечує повний контроль під час роботи, навіть після тривалого використання.
КОСИЛЬНА ГОЛОВКА
Використання головки з робочим діаметром 200 мм є ідеальним рішенням для точного скошування країв газону та детальної обробки навколо дерев, садових доріжок, ділянок біля стін або під садовими лавками.

- Живлення: 230 В / 50 Гц
- максимальна потужність: 350 Вт
- Максимальні обороти: 11000 об/хв. / хв
- Ширина різання: 200 мм
- Діаметр волосіні: 1,2 мм
- Рівень звукового тиску lpa K = 3 дБ (A): 78,1 дБ (A)
- Рівень звукової потужності Lwa K = 3 дБ (A): 90,4 дБ (A)
- Гарантований рівень звукової потужності Lion: 96 дБ (A)
- Рівень вібрації K = 1,5 м/с²: 4,37 м/с²
- Клас захисту: II
- Вага пристрою: 1,65 кг
- Довжина пристрою: 100 см
Електродвигун з обмотками номінальною потужністю до 350 Вт забезпечує відмінну продуктивність, надійність і довговічність і характеризується високою стабільністю роботи. Відповідна потужність двигуна забезпечує багато можливостей використання - навіть на схилій місцевості. Величезною перевагою приладу ONDRAGON є спосіб його запуску - достатньо підключити шнур живлення та натиснути кнопку «СТАРТ» , щоб почати роботу.
Комплектація:
- Тример
- Головка тримера
- Оригінальна упаковка
- Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
- Ціна: 539 ₴










