Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример акумуляторний Meister MS-870, 20 см, 21В
Тример призначений для точного зрізання трави навколо дерев, під кущами, біля парканів і бордюрів. У його комплектацію входить кришка, яка ефективно захищає пристрій від можливих пошкоджень під час роботи зі стінами. У порівнянні з важкими та великими бензиновими кущорізами наш акумуляторний тример легкий, що робить роботу з ним набагато простішою та доступнішою для широкого кола користувачів. Завдяки цьому майже кожен може насолоджуватися ефективним косінням трави без зайвої втоми чи труднощів.

Характеристики:
- Торгова марка: Meister
- модель: MS-870
- тип: кущоріз акумуляторний
- ріжучий елемент: ножі/диск
- ширина зрізу: до 20 см
- вага: 2,6 кг
- вага з упаковкою: 4 кг
- регулювання: кут нахилу ручки
- телескопічний вал
- акумулятор
- кількість батарейок в комплекті: 2 шт.
- тип: Li-Ion (літій-іонний)
- загальна напруга: 21 В
- ємність: 1000 мАг
- швидкість обертання 15000 об/хв
- швидкість обертання леза 10500 об/хв
- потужність 1000 Вт МАКС
Комплектація:
- 2 насадки для трави;
- 2 диски діаметром 4 і 6 дюймів для вирішення будь-яких завдань;
- 4 металевих і 10 пластикових лез у подарунок, щоб зробити вашу роботу максимально ефективною;
- Рукавички та захисні окуляри для безпечної роботи;
- Колеса для додаткової стійкості та комфорту під час роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна ширина скошування | 200 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
- Ціна: 2 495 ₴







